cena (v EUR)
poschodie
rozloha [m²]
Zobraziť len dostupné byty
Hľadať

Virtuálna Prehliadka

Nazrite do vnútra Vášho nového bývania

Vybavenie Bytov

Nadštandradná výbava v cene

Popis štandardnej stavebnej realizácie bytového domu, bytov, apartmánov, nebytových a spoločných priestorov v bytovom dome a prehľad ich štandardných vybavení.

Konštrukčný systém stavby

Monolitická železobetónová stenová konštrukcia z priečnych aj pozdĺžnych nosných stien, s monolitickými stropnými železobetónovými doskami.

Deliace priečky

Medzibytové priečky, respektíve steny medzi jednotlivými bytovými priestormi, sú využité nosné monolitické železobetónové steny. Interiérové deliace priečky v bytoch sú murované.

Fasáda

Kontaktný zatepľovací systém s tepelnou izoláciou.

Povrchová úprava stien

Na betónových konštrukciách, murivách a stropoch je použitá sadrová hladká omietka ošetrená dvojitým náterom bielej farby. Murované konštrukcie sú ošetrené sadrovou hladnou omietkou a dvojitým náterom bielej farby.

Okná

Okenné konštrukcie sú z plastových profilov podľa projektovej dokumentácie. Okenné výplne sú zasklené izolačným trojsklom. V každej obytnej miestnosti je minimálne jedno okenné krídlo otváravo-sklopné. Vonkajší parapet okien je plechový vo farbe okenného rámu. Vnútorný parapet je biely, plastový.

Vzduchotechnika

Odvod vzduchu v kúpeľniach a WC zabezpečený núteným vetraním, ventilátorom s dobehom. V bytoch je navrhnuté vzduchotechnické potrubie pre napojenie kuchynského digestora.

Vykurovanie

Objekt má vlastnú plynovú kotolňu, z ktorej je centrálne distribuované teplo a TÚV do bytov a apartmánov. Vykurovanie obytných miestností zabezpečujú biele doskové panelové radiátory, v kúpeľniach sú biele rebríkové radiátory. Regulácia vykurovania v byte je umožnená termostatickými hlavicami na vykurovacích telesách. Merače tepla sú umiestnené v uzatváracích šachtách prístupných zo spoločnej chodby. Individuálne meranie spotreby energií je inštalované pre každý byt.

Chladenie

V bytoch je zrealizovaná príprava na individuálne chladenie bytov pozostávajúca z priestoru na umiestnenie vonkajšej jednotky chladenia na balkóne, vývodu elektroinštalácie na pripojenie vonkajšej jednotky chladenia, podľa platnej projektovej dokumentácie. (Vonkajšie jednotky, vnútorné jednotky vrátane regulácie, inštalácie rozvodov chladiva a dopojenia elektriny a odvod kondenzátu v rámci bytu nie sú súčasťou štandardného vybavenia).

Silnoprúdová elektroinštalácia

Silnoprúdový bytový rozvádzač je umiestnený v predsieni bytu, napojený na fakturačný elektromer, ktorý je umiestnený v samostatnej technickej miestnosti na prízemí objektu. Zásuvky 230 V sú umiestnené vo všetkých obytných miestnostiach a v kúpeľniach. Zásuvky a vypínače sú biele, plastové. Vývody na osvetlenie sú vyvedené zo stropu v každej miestnosti, ukončené svorkami. Svietidlo vo WC, kúpeľni a predsieni je súčasťou štandardu

Slaboprúdová elektroinštalácia

Slaboprúdový bytový rozvádzač je umiestnený v predsieni bytu. V každej obytnej miestnosti je v bielom plastovom rámiku umiestnená zostava TV zásuvky a zásuvky určenej na pripojenie internetu. Slaboprúdové prívody do bytov (TV, internet) sú zabezpečené jednotlivými poskytovateľmi internetových a televíznych služieb. Komunikácia medzi bytom a vstupom do bytového domu je zabezpečená prostredníctvom videovrátnika

Dvere

Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne, osadené v oceľovej zárubni, panoramatický priezor, kovanie guľa – kľučka. Interiérové dvere sú plné hladké s fóliovou povrchovou úpravou a dózickým zámkom, osadené v obložkovej zárubni, kovanie kľučka – kľučka. Farebné vyhotovenie podľa vzorkovníka.

Voda a kanalizácia

Inštalácie pre kúpeľňu a WC sú zrealizované kompletne, vrátane napojenia jednotlivých zriaďovacích predmetov. V priestore na kuchynskú linku sú pripravené rozvody studenej vody, TÚV a kanalizácie. Meranie spotreby vody je v bytových inštalačných šachtách, prístupných zo spoločnej chodby.

Podlahy a obklady

V obytných miestnostiach je laminátová podlaha, farba podľa vzorkovníka. Obvodové lišty sú v príslušnej alebo bielej farbe. V sociálnych miestnostiach je dlažba a obklad, farba podľa vzorkovníka. Rozsah obkladu podľa platnej projektovej dokumentácie. Na balkónoch je mrazuvzdorná dlažba.

Sanita

Vaňa s dĺžkou 1 700 mm, šírkou 700 mm alebo sprchovací kút podľa platnej projektovej dokumentácie. Konzolové WC so zabudovaným splachovacím modulom. Umývadlo v kúpeľni a v prípade bytov so samostatným WC umývadielko. Na umývadlách a nad vaňou, resp. v sprchových kútoch, sú osadené pákové zmiešavacie batérie.

Kuchynská linka

Súčasťou štandardného vybavenia bytu bude jednoduchá moderná kuchynská linka vrátane kuchynských spotrebičov.

Pivničná kobka

Možnosť výberu pozície a výmery pivničnej kobky v suteréne objektu. Podlahy sú opatrené protiprašným náterom

Parkovacie miesta

Každé parkovacie miesto je označené vlastným poradovým číslom. Zvislé a vodorovné dopravné značenie vyplývajúce z STN.

Výťahy

V objekte sú k dispozícií 2 osobné a jeden nákladný výťah s antikorovou kabínou a dverami, na podlahe s dlažbou, na bočnej stene so zrkadlom.

Spoločné priestory

Vstup do bytového domu je cez hliníkové rámové presklené dvere s elektrozámkom ovládaným bezdotykovým čítacím zariadením. Vo vstupnej hale je na podlahe čistiaca zóna a na stene poštové schránky. Vstupná časť do bytového domu, výťahová lobby a spoločné chodby majú na podlahe dlažbu a na stenách náter bielej farby. Bytové chodby majú inštalované svietidlá, detektory pohybu a núdzové osvetlenie.

Šatník

Nadštandardným prvkom je aj uzatvorenie šatníkového priestoru vo vstupnej chodbe bytu posuvnými dverami, ktoré sú zahrnuté v cene bytu. Vnútorné vybavenie šatníka si klient zabezpečuje individuálne v zmysle jeho predstáv.

Exteriérové rolety

Exteriérové rolety s elektrickým ovládaním, s vonkajším zaomietacím bubnom, vo farbe okenných rámov.

Stiahnite si
Kartu VybaveniaKarta Vybavenia

Partneri

Podporili nás

Jančina Architekti Logo
Unicredit Logo
Freshmarket Logo

Dohodnite si nezáväzné stretnutie u nás v Showroom

Radi Vás privítame

Teplická cesta 5, Popradchránené testom reCAPTCHA
Ochrana súkromia Zmluvné podmienky

Buďte Informovaní

Priamo do Vašej schránky

Zadajte nižšie Vašu emailovú adresu a my vám budeme posielať novinky priamo do Vašej schránky.chránené testom reCAPTCHA
Ochrana súkromia Zmluvné podmienky
Designed and built by
brandly. (logo)
in collaboration with
dp marketing group (logo)